Virtuvės baldų gamyba

Virtuvės baldai patogiam gyvenimui

Virtuvės baldai - kaip pasirenkami tinkamiausi:

Stilinga ir patogi virtuvė – svarbiausias namų akcentas, traukiantis aplinkinių žvilgsnius ir suburiantis šeimos narius. Kokybiški virtuvės baldai Kaune padės realizuoti pageidaujamo interjero viziją ir leis mėgautis funkciniais gyvenamosios erdvės privalumais. Renkantis virtuvės baldus pirmiausia būtina atkreipti dėmesį į veiklą virtuvėje. Atidžiau apžiūrėkite dabartinę savo virtuvę. Atkreipkite dėmesį į visas detales, kurios jums patinka ir kurios jums jau seniai įgrisusios. Galime užtikrinti, kad virtuvės baldų gamyba Kaune atitiks visus jūsų lūkesčius, todėl priimdami sprendimus, neskubėkite – rinkitės stilingus, praktiškus ir patogius baldus.

Atsakykite sau į šiuos klausimus:

1. ar stalviršio erdvės pakanka ruošti maistui?
2. ar šalia plautuvės yra stalviršio ploto maisto ruošai?
3. ar pakanka vietos ruošti maistą dviese vienu metu?
4. ar virtuvės baldai yra išdėstyti patogiai ir leidžia viską pasiekti be didelių pastangų?
5. ar virtuvėje jaučiatės jaukiai?

Atsakymai į šiuos ir kitus panašius klausimus, visų „patinka“ ir „nepatinka“ suradimas padės lengviau apsispręsti, kas būtina, o kas visai nereikalinga naujajai virtuvei. Kuo daugiau detalių apgalvosite prieš kreipdamiesi į specialistus, tuo galiausiai geresnį rezultatą turėsite – jaukią ir patogią virtuvę.

Virtuvės baldai

baldai_issimoketinai

 

5 virtuvės baldų ypatumai:

Suprasti, ko tikitės iš savo naujosios virtuvės, bus lengviau, jeigu žinosite pagrindinius virtuvės baldų ypatumus.

1. Virtuvės erdvė yra diaugiafunkcinė. Virtuvė yra visos šeimos susibūrimų vieta, joje praleidžiama daugiausia laiko. Virtuvėje ne tik gaminamas maistas, valgoma, bet ir bendraujama. Todėl baldų išdėstymas ir patogumas turi atitikti būtent toje erdvėje gyvenančių žmonių įpročius ir poreikius. Vienokio tipo baldus turėtų pasirinkti gausi ir mėgstanti gaminti šeimyna, kitokio – keli ar retai namie valgantys šeimininkai.

Virtuvės baldų komplektai paprastai sudaromi iš atskirų elementų-modulių. Galima pasirinkti reikiamą kiekį įvairiausių modulių ir pačiam tapti savo virtuvės dizaineriu. Planuojant virtuvę, svarbu atsižvelgti į jos formą bei dydį. Virtuvės baldai komplektuojami ir iš tradicinių spintelių bei lentynų, ir iš plačių, gilių horizontalių dėžių. Pastarosioms sumontuojami išimami skiriamieji elementai, kurių dėka galima pačiam planuoti vidinį dėžės įrengimą.

2. Baldų fasadams gali būti naudojamos įvairios medžiagos. Nėra unikalių taisyklių, kokias medžiagas reikia pasirinkti – kiekvienu atveju atsižvelgiama į konkretų poreikį ir galimybes. Nors baldų karkasams dažniausiai naudojame LMDP (laminuota medžio drožlių plokštė), tačiau baldų fasadams galime pasiūlyti eilę įvairių medžiagų: dažyta, matinė, pusiau blizgi, blizgi, poliruota MDF plokštė, lakuota klijuota fanera, lakuota juoda dulkių plokštė, ąžuolo arba uosio faneruotė, ąžuolo arba uosio faneruotė, baltos spalvos aukšto slėgio laminatu HPL iš abiejų pusių dengta MDP plokštė (galimos įvairios spalvos), dažyta faneruotė, deginto ąžuolo faneruotė, dažyta faneruotė, ąžuolo masyvo rėme faneruota plokštė, lakuotas dažytas uosio masyvas, sendinta pušis ar alksnis, aliuminiai rėmeliai ir t.t.

3. Stalviršiai gali būti skirtingi kiekvienu atveju individualiai. Naudojame gamyklinius 40-50 mm storio aukšto slėgio laminatus, gaminamus iš HPL – Termopal, Egger, HPL SOLID baltos spalvos, ažuolo masyvo, granito, dirbtinio akmens, Corian, Montelli medžiagų.

4. Virtuvės sienelių tarp pastatomų ir pakabinamų spintelių naudojamų medžiagų įvairovė. Galime pasiūlyti LMDP (laminuota medžio drožlių plokštė), HPL aukšto slėgio laminatą (dažniausiai stalviršio spalvos), plyteles (didelės vertikalios, standartinės, mozaika), stiklą (gali būti negrūdintas, skaidrus, dažytas, dekoruotas įvairiausiais piešiniais, profilyje, mediniame rėme ir pan.), akmenį.

5. Baldų mechanizmai. Įvairovė taip pat didelė, tačiau pagrindinė sąlyga – ilgaamžiškumas. Mūsų gaminiuose montuojami aukščiausios kokybės ištraukiami mechanizmai, leidžiantys lengvai ir greitai pamatyti ir pačiose giliausiose, sunkiai prieinamose dėžės vietose sudėtus daiktus. Darbe naudojame tik kokybiškus mechanizmu, pirmumo teisę visada skirdami vokiškai HETTICH arba austriškai BLUM furniturai.

Virtuve

Pagrindiniai virtuvės baldų stiliai:

Apgalvokite, kokios stiliaus yra jūsų namai ir kokio stiliaus virtuvės labiausiai norite. Kiekvienas stilius gali turėti gausybę variacijų, tačiau kiekvienas turi tam tikrą estetinį vientisumą, kuris atsispindės ir jūsų balduose.

rodyti daugiau įdėjų

Modernus

Tai naujoviškas stilius, kuriame labai didelis dėmesys skiriamas baldų struktūrai, kurioje kiekviena detalė yra ne atsitiktinė, o būtina tam tikrai struktūrai palaikyti. Pagrindinis šio stiliaus atributas – apšvietimas. Naudojamos apdailos medžiagos yra iš metalo, stiklo, su mažomis medienos proporcijomis, dažniausios spalvos -pilka, balta ir juoda.

rodyti daugiau įdėjų

Klasikinis

Tai rafinuotas, išplėtotasstilius, turintis daug detalių, kurias galima rasti tiek balduose, tiek ir įvairiuose aksesuaruose. Baldai išsiskiria raižytomis ar inkrustuotomis detalėmis. Dažnai puošiami gėlių, daržovių, įvairiais kitokiais leitmotyvais arba scenomis, paremtomis įvairiomis legendomis.

rodyti daugiau įdėjų

Skandinaviškas

Skandinaviškas stilius pasižymi paprastumu, lengvumu, būdingu kiekvienam interjero elementui.Dizainui pasitelkiami šviesūs žydros, žalios, turkio ir geltonos spalvos atspalviai, dauguma paviršių patalpose yra balti. Šis stilius ypač mėgstamas šiaurinėse šalyse, kur klimatas atšiaurus ir juntamas begalinis saulės trūkumas. Tad nenuostabu, kad skandinavišką modernizmą pamėgo ir lietuviai.

 Pagrindinis skandinaviško stiliaus moto „Kuo šviesiau – tuo geriau!“.Tad suprantama, kad pačiam patalpų apšvietimui taip pat skiriama daug dėmesio. Geriausia rinktis kelių rūšių apšvietimą: pagrindinį patalpos ir keletą šalutinių, tinkamų skaitymui ar intymesnei nuotaikai sukurti. Tai ir praktiška, ir atspindi stiliaus nuotaiką.

rodyti daugiau įdėjų

Modernus minimalistinis

Šis stilius pasižymi ypatingai tiksliomis formomis, jame nieko nėra per daug,stilius neturi aksesuarais perkrauto fono. Didelis dėmesys skiriamas paprastumui, spalvos dažnai gali būti nuobodokos, šviesios. Mėgstamos geometrinės formos – kvadratai, stačiakampiai, apskritimai, tačiau patys paviršiai yra švarūs, neturi jokių dekoracijų ar detalių. Pats pavadinimas – minimalistinis stilius – iliustruoja šio dizaino pagrindines savybes.

 

 

 

Laikomės sutartų įsipareigojimų

Dirbame visoje Lietuvoje

Protingos kainos

 

 

 

Kaip gaminami baldai:

Per ilgus darbo metus ištobulinome užsakymų, gamybos ir baldų pristatymo procesą taip, kad viskas būtų kuo paprasčiau ir intuityviau. Mūsų procesas apima tik 5 paprastus žingsnius.

1. Susisiekite su mumis

Net jeigu ir nesate tikri dėl savo norų, susisiekime. Susipažinsime, aptarsime jūsų poreikius, galimus sprendimus, padėsime išsirinkti labiausiai tinkantį ir efektyviausią būdą darbų įgyvendinimui.

2. Paruošime pasiūlymą

Žinodami jūsų poreikius, apskaičiuosime galimų sprendimų kaštus, laiko sąnaudas, gaminių tarnavimo galimybes, priežiūros reikalavimus. Visa tai pateiksime glaustame, tačiau išsamiame pasiūlyme, kuris padės lengviau apsispręsi ir pasirinkti optimaliausią darbų būdą.

3. Aptarsime laiką ir sąlygas

Kai išsirinksite labiausiai jūsų poreikius atitinkantį sprendimą, susitarsime dėl darbų įgyvendinimo laiko bei sąlygų. Visus įsipareigojimus patvirtinsime raštiškai. Sutartų įsipareigojimų meistrai laikosi ypač atsakingai, tad galite būti ramūs, kad gausite tokį rezultatą, kokio tikitės.

4. Pradėsime darbus

Darbų neatidėliojame, pradedame sutartu laiku. Mūsų meistrai dirba kruopščiai, atsakingai ir laikosi sutartyje numatytų sąlygų ir bendros tvarkos bei švaros.

susisiekite

5. Pristatysime rezultatą

Baigus sutartus darbus, kartu juos apžiūrėsime, aptarsime rezultatą, patarsime dėl tolimesnės priežiūros. Atlikdami darbus mes stengiamės ir nevėluojame, tad jaučiame, kad mūsų užsakovai tai vertina.

 

 

Sprendimai virtuvei:

 

 

Klauskite profesionalų patarimo!

Visada nemokamai konsultuojame visais virtuvės baldų klausimais. Nesvarbu ar dar esate tik idėjų etape ar jau tiksliai žinote, ko norite – palikite užklausą dabar ir netrukus su jumis susisieksime.

Siųsti užklausą