Apie mus

kokybiškumas, funkcionalumas, patogumas

 

ŠEIMOS VERSLUI SVARBIAUSIA – PATENKINTI KLIENTAI

Tai nėra tik tuščias teiginys. Daugybę kartų įsitikinome, kad geriausia strategija yra aukščiausia kokybė, nuoširdus įsiklausymas į kliento lūkesčius ir greita reakcija. Tiesiog negalėtume pasislėpti už prekės ženklo, tiekėjų ar darbuotojų klaidų, nes atsakome savo reputacija ir tvirtu žodžiu.

UAB „Patogūs baldai yra tėvo ir sūnaus ilgametis šeimos verslas į kurį žiūrima su labai didele atsakomybe ir pagarba. Nedidelis, bet darbštus ir didelę patirtį baldų gamyboje bei klientų aptarnavime turintis kolektyvas dirba su ypatingu atsidavimu ir entuziazmu.

Kokybiškos paslaugos, bendravimas su klientu, atsakingas požiūris į darbą ir įsipareigojimų vykdymas – tai yra pamatinės mūsų darbo vertybės, kurios atveda prie puikių rezultatų.

Į kiekvieną naują klientą žvelgiame kaip į galimybę dar kartą įrodyti savo gebėjimus. Projektuodami ir gamindami baldus visuomet vadovaujamės šiais svarbiausiais kriterijais: kokybė, funkcionalumas, patogumas ir klientų poreikių patenkinimas.

Dėl mūsų vertybių ir kokybės mūsų klientai sugrįžta vėl ir vėl. Galite būti tikri, kad gausite ko gero geriausią rinkoje kainos ir kokybės santykį.

Laikomės sutartų įsipareigojimų

Dirbame visoje Lietuvoje

Protingos kainos

 

Klauskite profesionalų patarimo!

Nesvarbu ar turite tik idėją, ar konkrečią viziją – mes galime padėti ją paversti realybe.

Siųsti užklausą