VIRTUVĖS BALDAI

Virtuvė seniai nebėra tik maisto gaminimo vieta – tai visos šeimos susibūrimų vieta, joje praleidžiame itin daug laiko, todėl labai svarbu čia jaustis patogiai ir jaukiai. Mes padedame tai sukurti – virtuvės baldų gamyba atitinka maksimalius kokybės ir stiliaus reikalavimus. Rinkitės komfortą ir nepriekaištingą estetiką!

STUMDOMOS SISTEMOS

Praktiškumas ir elegancija – raktiniai žodžiai, kai kalbame apie stumdomas sistemas. Spintų stumdomomis durimis gamyba padės realizuoti pageidaujamo interjero viziją ir atitiks baldams keliamus kokybės reikalavimus. Savo klientams siūlome platų medžiagų ir spalvų asortimentą, todėl galime įgyvendinti praktiškai bet kokią protingų namų idėją.

Kiti baldai

Nestandartinių baldų gamyba – stilingiems ir funkcionaliems namams, privačiai ir viešai erdvei! Įgyvendinsime novatoriškiausius Jūsų sumanymus – šiandien bet kokia idėja namams gali virsti realybe, nesvarbu, ar vertinate klasiką, ar renkatės modernaus dizaino sprendimus. Gaminame nestandartinius baldus visoms namų erdvėms ir patiems įnoringiausiems poreikiams.