Stumdomos sistemos

protingiems namams

 

AR NORITE PROTINGŲ IR ELEGANTIŠKŲ NAMŲ?

Nors būstuose vis dar dažnai sutinkame spintų varstomomis durimis, tačiau kiekvienas, įsigijęs baldų stumdomomis durimis, patvirtina – tokie sprendimai yra ypač praktiški ir elegantiški.
Spintos stumdomomis durimis išsiskiria patikima ir ilgalaike eksploatacija, o šiuolaikinės gamybos technologijos padės įgyvendinti originaliausius dizaino sprendimus. Šios konstrukcijos apsaugo nuo pirštų prisivėrimo, užtikrina patogų naudojimąsi ir gali būti montuojamos nestandartinių išmatavimų patalpose.
Be to, stumdomos sistemos yra nepakeičiamos, kai norite sutaupyti vietos mažame būste arba tiesiog mėgstate erdves.

hr

baldai_issimoketinai

 

3 MŪSŲ SISTEMŲ PRIVALUMAI

1. Individualumas. Spintas stumdomomis durimis gaminame pagal individualius pageidavimus ir išmatavimus, todėl surandame sprendimą net nepatogiausioms vietoms – tokioms, kaip palėpė, po laiptais ir pan.

2. Kartu galime pasiūlyti ir pertvaras.  Tai ypač patogūs sprendimai siekiant kuo funkcionaliau suplanuoti būsto erdves. Pertvaros gali būti labai įvairios – tarp kambarių, pertvarinės konstrukcijos biuruose, kirpyklose, medicinos kabinetuose ir panašiai.

3. Platus medžiagų ir spalvų asortimentas. Visoms sistemoms galime pasiūlyti platų medžiagų ir spalvų asortimentą spintų durims ir vidaus įrangai. Vidaus įrangos iš laminuotų medžio drožlių, lukštu dengtų ar dažytų dulkių plokščių derinį papildome patogia metaline įranga – krepšiais, laikikliais ir t.t. Spintų gamyboje naudojami tik pačios aukščiausios kokybės aliuminio profiliai.

 

Per ilgus darbo metus ištobulinome užsakymų, gamybos ir baldų pristatymo procesą taip, kad viskas būtų kuo paprasčiau ir intuityviau. Mūsų procesas apima tik 5 paprastus žingsnius.

Kaip gaminami baldai:

1. Susisiekite su mumis

Net jeigu ir nesate tikri dėl savo norų, susisiekime. Susipažinsime, aptarsime jūsų poreikius, galimus sprendimus, padėsime išsirinkti labiausiai tinkantį ir efektyviausią būdą darbų įgyvendinimui.

2. Paruošime pasiūlymą

Žinodami jūsų poreikius, apskaičiuosime galimų sprendimų kaštus, laiko sąnaudas, gaminių tarnavimo galimybes, priežiūros reikalavimus. Visa tai pateiksime glaustame, tačiau išsamiame pasiūlyme, kuris padės lengviau apsispręsi ir pasirinkti optimaliausią darbų būdą.

3. Aptarsime laiką ir sąlygas

Kai išsirinksite labiausiai jūsų poreikius atitinkantį sprendimą, susitarsime dėl darbų įgyvendinimo laiko bei sąlygų. Visus įsipareigojimus patvirtinsime raštiškai. Sutartų įsipareigojimų meistrai laikosi ypač atsakingai, tad galite būti ramūs, kad gausite tokį rezultatą, kokio tikitės.

4. Pradėsime darbus

Darbų neatidėliojame, pradedame sutartu laiku. Mūsų meistrai dirba kruopščiai, atsakingai ir laikosi sutartyje numatytų sąlygų ir bendros tvarkos bei švaros.

susisiekite

5. Pristatysime rezultatą

Baigus sutartus darbus, kartu juos apžiūrėsime, aptarsime rezultatą, patarsime dėl tolimesnės priežiūros. Atlikdami darbus mes stengiamės ir nevėluojame, tad jaučiame, kad mūsų užsakovai tai vertina.

 

Laikomės sutartų įsipareigojimų

Dirbame visoje Lietuvoje

Protingos kainos

 

 

Stumdomų sistemų sprendimai:

Stumdomos sistemos gali būti naudingos praktiškai bet kokioje erdvėje nepriklausomai nuo jos paskirties – nuo biurų iki miegamųjų. Ir čia tik keletas idėjų.

 

Klauskite profesionalų patarimo!

Nesate tikri, kaip stumdomos sistemos gali būti pritaikytos jūsų būste? O gal jau tiksliai žinote, ko norite, ir ieškote patikimų gamintojų? Susisiekite ir būtinai atsakysime į visus klausimus.

Siųsti užklausą