Kiti baldai

Kiekvieniems namams

„Tokių baldų parduotuvėje nenusipirksi“, „gražu paveiksliuke, bet ar įmanoma realybėje?“,
„o kad galėčiau tokius turėti“.

Visa tai – mūsų buvusių klientų komentarai, kurie kreipėsi su nestandartinių baldų idėjomis.

Kartais atsitinka, kad pirkdami naują būstą ar planuodami turimo remonatą, suprantame, jog norime kažko naujo ir niekur dar nematyto. Surandame neįtikėtinų idėjų parodose, kataloguose ar tiesiog internete ir labai dažnai pasilieka tik su idėjomis.

Nereikia savęs varžyti žodžiais „neįmanoma“ ir „nėra“! Mes galime padėti jūsų nestandartinių baldų idėją paversti realybe.

Gaminame nestandartinius baldus praktiškai bet kokiai erdvei – voniai, prieškambariui, miegamajam, vaikų kambariui, biurui. Susisiekite, net jeigu ir neturi konkrečios vizijos. Dirbame tam, kad tiesiog idėjas paverstume realiais, funkcionuojančiais ir visiškai poreikius atitinkančiais baldais.

baldai_issimoketinai

 

Kaip gaminami baldai:

1. Susisiekite su mumis

Net jeigu ir nesate tikri dėl savo norų, susisiekime. Susipažinsime, aptarsime jūsų poreikius, galimus sprendimus, padėsime išsirinkti labiausiai tinkantį ir efektyviausią būdą darbų įgyvendinimui.

2. Paruošime pasiūlymą

Žinodami jūsų poreikius, apskaičiuosime galimų sprendimų kaštus, laiko sąnaudas, gaminių tarnavimo galimybes, priežiūros reikalavimus. Visa tai pateiksime glaustame, tačiau išsamiame pasiūlyme, kuris padės lengviau apsispręsi ir pasirinkti optimaliausią darbų būdą.

3. Aptarsime laiką ir sąlygas

Kai išsirinksite labiausiai jūsų poreikius atitinkantį sprendimą, susitarsime dėl darbų įgyvendinimo laiko bei sąlygų. Visus įsipareigojimus patvirtinsime raštiškai. Sutartų įsipareigojimų meistrai laikosi ypač atsakingai, tad galite būti ramūs, kad gausite tokį rezultatą, kokio tikitės.

4. Pradėsime darbus

Darbų neatidėliojame, pradedame sutartu laiku. Mūsų meistrai dirba kruopščiai, atsakingai ir laikosi sutartyje numatytų sąlygų ir bendros tvarkos bei švaros.

susisiekite

5. Pristatysime rezultatą

Baigus sutartus darbus, kartu juos apžiūrėsime, aptarsime rezultatą, patarsime dėl tolimesnės priežiūros. Atlikdami darbus mes stengiamės ir nevėluojame, tad jaučiame, kad mūsų užsakovai tai vertina.

 

Nestandartiniai baldai:

Kam tenkintis standartiniais sprendimais, jei realybe tampa net drąsiausios idėjos? Pažvelkite į keletą tokių pavyzdžių.

 

Klauskite profesionalų patarimo!

Nesvarbu ar turite tik idėją, ar konkrečią viziją – mes galime padėti ją paversti realybe.

Siųsti užklausą